В ОБСЕ прокоментували заборону росіянам спостерігати за виборами в Україні

В ОБСЕ прокоментували заборону росіянам спостерігати за виборами в Україні
Фото: Томас Гремінгер (osce.org)

За його словами, ОБСЄ нададуть можливість провести вільні та справедливі вибори

Генеральний секретар ОБСЄ Томас Гремінгер висловив жаль і занепокоєння з приводу заборони громадянам РФ бути офіційними спостерігачами на виборах 2019. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

За його словами, ОБСЄ нададуть можливість провести вільні та справедливі вибори в Україні.

"Я поділяю жаль і занепокоєння директора БДІПЛ (Бюро з демократичних інститутів і прав людини ОБСЄ, - ред.), тому що не дотримуватися суворо методології спостереження не дуже добре", - сказав він.

Гремінгер відзначив, що він "із цікавістю стежить" за тим, що відбувається в Україні, проте утримався від оцінки подій, аргументувавши тим, що про це краще говорити з довгостроковими спостерігачами, які прибули до країни в лютому.

"На сьогодні найважливішим заходом ОБСЄ щодо виборів є операція зі спостереження. Це головний пріоритет, і ми хочемо зробити все можливе для того, щоб ці вибори були вільними і справедливими", - наголосив він.

Нагадаємо, Парламентська асамблея Організації з безпеки й співробітництва в Європі врахувала ухвалене Верховною радою рішення про неможливість участі представників Росії та осіб, які її представляють, як спостерігачів на виборах президента Укоаїни. Росіян виключили зі складу місії спостерігачів на виборах.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся