ru ua

"Газпром" не зміг оскаржити штраф АМКУ на 171 млрд гривень

"Газпром" не зміг оскаржити штраф АМКУ на 171 млрд гривень Фото: "Газпром" програв суд АМКУ (gazprom.ru)

Попереднє рішення суду було залишено без змін, і російський монополіст зобов'язаний виплатити штраф

Київський апеляційний господарський суд відмовив у задоволенні скарги на штраф Антимонопольного комітету України, накладений на російського газового монополіста "Газпром". Відповідне рішення було прийнято судом 13 березня 2018 року.

Згідно з документом, до 2017 року суд зобов'язав ПАТ Газпром" сплатити до державного бюджету України понад 171 млрд гривень штрафних санкцій за порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

Однак, монополіст почав оскаржувати рішення та дії державного судового виконавця, зокрема, звернувся в апеляційний суд Києва з відповідною скаргою.

Однак, постановою від 13 березня 2018 по справі № 910/18299/16 КАГС відмовив ПАТ "Газпром" у задоволенні апеляційної скарги і залишив без змін рішення місцевого суду про механізм виконання судового рішення.

Нагадаємо, влітку минулого року Київський апеляційний господарський суд скасував рішення суду нижчої інстанції про стягнення 79,877 млн гривень дивідендів з українського дочірнього підприємства російського "Газпрому" ПрАТ "Газтранзит".