Франція - Бельгія: онлайн трансляція (рахунок 1:0)

Франція - Бельгія: онлайн трансляція (рахунок 1:0) Франція - Бельгія

Трансляція матчу Франція - Бельгія розпочнеться о 21:00 на телеканалі Інтер

Франція - Бельгія. Трансляція матчу розпочнеться на РБК-Україна 21:00, дивитися поєдинок можна на телеканалі Інтер. Збірні Франції та Бельгії змагатимуться у півфіналі чемпіонату світу з футболу 2018. На думку букмекерів, перевага в цьому поєдинку на стороні "триколірних".

10 липня 21:00
Санкт-Петербург, стадіон Санкт-Петербург

Другий тайм 0:0

89 хв. Занадто багато у бельгійців невдалих дій у нападі.

79 хв. Грізманн зі штрафного запустив м'яч на Погба, який погано пробив головою.

70 хв. Бельгійці навіть при своєму володінні поки не дуже активні перед компактної французької стіною.

63 хв. Азар порушенням зірвав контратаку Франції і отримав заслужене попередження.

60 хв. Дембеле замінили. Мертенс вийшов рятувати Бельгії.

56 хв. Французи ще натиснули, знову доводиться рятуватися, причому з працею.

51 хв. Швидкий гол у другому таймі! Умтити на ближній штанзі після добре закрученого кутового від Гризманна виграв боротьбу у Феллайні - у Куртуа не було шансів!

46 хв. Розпочався другий тайм.

45 хв. Відрізками були краще то одні, то інші. Нічия - закономірність.

34 хв. Мбаппе втік за спини, скидав у центр Жиру - але Олів'є не встиг добігти і як слід пробити.

22 хв. А тепер порятунок Льоріса! Кінчиками пальців в кутку він дістав м'яч після удару Алдервейрелда з розвороту.

19 хв. Ось це сейв Варана! Захисник підставив голову під потужний удар Азара, і якби не він - не було б близько до першого голу.

16 хв. Небезпечно було вперше в матчі - так, щоб з ударом! Але точнішим був би пробити Азару.

12 хв. Бельгійці почали матч дуже спокійно і дисципліновано. Стартове французьке володіння цьому ніяк не завадило.

6 хв. Домоглася кутового Бельгія, але це було зовсім погано: м'яч просто перелетів всіх і пішов за лицьову.

4 хв. Активно почали матч бельгійці і першими осмислено намагаються атакувати. До ударів поки не дійшло.

1 хв. Гра почалася! Поїхали!

- Стартові склади:

Франція: Льоріс, Павар, Варан, Юмтити, Ернандес, Погба, Канте, Матюіді, Грізманн, Мбаппе, Жиру

Бельгія: Куртуа, Алдервейрелд, Компані, Вертонген, Шадлі, Феллайні, Вітсель, Дембеле, Азар, Де-Брейне, Лукаку

Бельгія - це єдина команда на нинішньому мундіалі, яка виграла всі п'ять матчів. Їй для цього не знадобилося ні часу, ні серій пенальті. Всього команда не програє 24 матчі поспіль (19 перемог, 5 нічиїх) - це найкращий показник з усіх команд, які залишилися на ЧС-2018.

Французи востаннє програвали Колумбії в березні цього року, в товариському матчі при підготовці до турніру (2:3) - це єдина поразка "триколірних" за 17 останніх ігор.

Бельгія в 1/8 фіналу влаштувала трилер з Японією: поступалася 0:2, але перемогла в основний час. А в 1/4 фіналу відправила додому збірну Бразилії - останню південноамериканську команду на турнірі. П'ятий раз в історії ЧС півфінал буде складатися повністю з європейських команд. До цього таке відбувалося в 1934, 1966, 1982 і 2006 роках.

Франція в плей-офф чемпіонату світу обіграла південноамериканські команди: спочатку Аргентини (4:3), а потім Уругвай (2:0).

Бельгійці попередній раз доходили до півфіналу на ЧС-1986, французи - 2006. Але для Франції це не самі приємні спогади - команда дійшла до фіналу, в якому було видалення Зінедіна Зідана, а трофей над головою підняла Італія.

Франція і Бельгія відмінно знають один одного. Вони зустрічалися 73 рази, починаючи з 1904 року. Бельгійці частіше перемагали: 30 раз, у французів - 24 перемоги, і ще 19 ігор завершилися внічию.

Проте в рамках чемпіонату світу команди зустрічалися лише двічі, причому останній раз це трапилося в матчі за третє місце все в тому ж 1986. У тій зустрічі французи перемогли з рахунком 4:2, але тільки в додатковий час. Чекаємо не менш насиченого і яскравого матчу! На кону фінал ЧС!