Ford відкликає на позапланове техобслуговування 484 тис. 600 джипів Maverick

Ford відкликає на позапланове техобслуговування (ТО) 484 тис. 600 джипів Maverick. Причинами для відкликання стали проблеми з дроселем, який, за певних умов, може не закриватися, передає Reuters. Велика частина відкликаних автомобілів була продана в США, де Ford Maverick відомий під назвою Escape. Технічна несправність була виявлена на моделях з 3-літровим 6-циліндровим двигуном, яка випускалася в 2001-2004 рр.
Із загальної кількості 484 тис. 600 відкликаних автомобілів 423 тис. 634 припадає на США, 35 тис. на Канаду, 19 тис. на Мексику, 4,4 тис. на європейський ринок і 4,3 тис. на інші регіони.

Національне управління з безпеки дорожнього руху США (NHTSA) заявило про 68 задокументованих випадків звернення власників Ford Escape зі скаргами на проблеми з дроселем. Вважається, що саме подібні проблеми призвели до загибелі підлітка в штаті Арізона раніше 2012 р. Національне управління безпеки дорожнього руху також повідомило, що проводить власну перевірку технічних проблем на Ford Maverick.

Раніше стало відомо, що Ford відкликав 11,5 тис. автомобілів Maverick 2013 модельного року через проблеми з можливим самозайманням.

Ford - єдиний автовиробник "детройтської трійки", який обійшовся без урядової допомоги в кризу. Його конкуренти - General Motors і Chrysler - змушені були пройти процедуру банкрутства. Чистий прибуток Ford за півріччя скоротився на 50,1%.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся