Фондові торги в Японії 20 квітня завершилися пониженням індексу Nikkei на 0,28%

Фондові торги в Японії 20 квітня завершилися пониженням індексу Nikkei на 0,28%. За підсумками торгового тижня індикатор також опинився в "мінусі", причому вже третій раз підряд. В ході сесії негативний вплив на котирування робили побоювання інвесторів щодо економічної ситуації в Європі.

18 квітня ц.р. відбувся аукціон іспанських держоблігацій, за підсумками якого прибутковість по десятирічних бондам піднялася. Результати продовжують робити негативний вплив як на ринки Європи, так і за кордоном.

Зокрема, "велика трійка" японських банків на цьому фоні відзначилася пониженням котирувань. Акції Sumitomo Mitsui подешевшали на 1,2%, а його конкурентів Mitsubishi UFJ і Mizuho - на 1% і 0,8% відповідно.

Крім того, несприятливі новини з Європи негативно відбилися на японських експортерах. Котирування крупних виробників електроніки Sony і Panasonic опустилися на 0,9%, а їх конкурентів Canon і Kyocera - на 0,5% і 0,1% відповідно.

Корпоративні новини також зробили негативний вплив на японський ринок акцій. Один з найбільших представників металургійного сектору JFE Holdings раніше сьогодні опублікував свої фінансові результати за 2011-2012 фінансовий рік. Компанія вперше в своїй історії продемонструвала чисті збитки за підсумками року, що негативно позначилося на її котируваннях. Акції JFE Holdings впали в ціні на 3,3%. Інші представники сектору також відзначилися скороченням ринкової капіталізації: папери Sumitomo Metal Industries подешевшали на 2,7%, а Nippon Steel - на 1,9%.

За підсумками торгів 20 квітня 2012 р. індекс Nikkei знизився на 27,02 пункту (-0,28%) і склав 9561,36 пункту. Курс долара до ієни підвищився на 0,01 ієн по відношенню до курсу попереднього торгового дня і склав на закритті торгів 81,51 ієни/дол.

Нагадаємо, фондові торги в Японії 19 квітня завершилися зниженням Nikkei на 0,82%.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся