Фондові торги в Японії 11 вересня закрилися мінімальним зростанням індексу Nikkei на 0,01 %

Фондові торги в Японії 11 вересня 2013 р. закрилися мінімальним зростанням індексу Nikkei на 0,01%. Причинами такого становища на токійському фондовому ринку стали як спад напруги навколо Сирії, так і падіння курсу ієни до долара.

Затвердження Токіо столицею літніх Олімпійських ігор 2020 р. як і раніше справляє позитивний вплив на токійських трейдерів , але вплив цієї новини стає все більш слабким. Більше того, за підсумками цієї торгової сесії компанії, ті, хто прямо або побічно виграв від рішення Міжнародного олімпійського комітету , перейшли до фіксації прибутку. Це призвело до падіння курсу акцій провідних фірм у сфері нерухомості та будівництва. Так, папери Tokyo Dome Corp . подешевшали на 1,3% , а Taisei Corp . - На 4,6%. У той же час ціна акцій іншої великої будівельної компанії Heiwa Real Estate за підсумками торгів не змінилася. Оптимізму трейдерам додала зовнішньополітична та економічна ситуація.

 По-перше , це дані по упевненому зростанню китайської економіки. Промислове виробництво , роздрібні продажі ( в першу чергу в автомобільній галузі) - у цих секторах в КНР спостерігається стійкий прогрес економіки , що не могло не відбитися на настрої інвесторів на азіатських майданчиках. Крім того , можливість вирішення ситуації навколо Сирії дипломатичним шляхом обнадіяла трейдерів , для яких невигідна ескалація конфлікту: це призведе до зростання цін на нафту. Падіння ж національної валюти сприяє зростанню японського експорту.

 Торги по акціях японських автоконцернів закрилися різноспрямовано . Папери Toyota Motor додали в ціні 0,6 %, тоді як акції Nissan Motor подешевшали на 0,6 %. Ринкова капіталізація Honda Motor зменшилася на 0,1 % , а у Mitsubishi Motor Corp зросла на 4,2 %. Лідером зростання всієї торговельної сесії стала компанія- виробник свинцевих акумуляторів GS Yasa Corp . ( +8.2 %).

 За підсумками сесії 11 вересня 2013 р. індекс Nikkei додав 1,71 пункту ( +0,01 % ) і склав 14425,07 пункту. Курс долара до ієни зріс по відношенню до курсу попереднього торгового дня на 0,11 ієн і склав на закритті фондових торгів 100,46 ієни/дол.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся