Фондові торги в США 25 травня відкрилися незначною зміною провідних індексів

Фондові торги в США 25 травня 2012 р. відкрилися незначною зміною провідних індексів за відсутності єдиної динаміки під впливом різноманітних новин. Позитивно на настрої інвесторів позначилася оприлюднена напередодні сприятлива макроекономічна статистика по ринку праці. Так, Міністерство праці США повідомило, що кількість первинних вимог щодо виплати з безробіття за тиждень, який завершився 19 травня 2012 р., знизилася і склала 370 тис., хоча аналітики чекали, що показник складе 371 тис. вимог.

В той же час негативну дію на фондовий ринок продовжують чинити перманентні побоювання інвесторів щодо ескалації боргової кризи в єврозоні, незважаючи на те, що представник німецького Мінфіну раніше сьогодні заявив, що перенесення термінів виплати чергового кредитного траншу Афінам у розмірі 4,2 млрд євро в рамках другої програми екстреної допомоги не призведе до плачевних наслідків, оскільки Греція зараз не відчуває потреби в екстреному фінансуванні.

На "негативній" території відкрилися торги для рітейлера Costco Wholesale Corp., що відзвітував напередодні за підсумками III кварталу 2011-2012 фінансового року. Результати компанії, що повідомила про зростання чистого прибутку на 19%, перевершили очікування експертів, проте, незважаючи на це, котирування Costco на відкритті торгів опустилися на 0,2%.

В той же час зростанням вартості акцій наголосився виробник програмного забезпечення Quest. Раніше джерела повідомили, що комп'ютерна корпорація Dell веде переговори про покупку Quest, не уточнивши суму потенційної операції. Акції Quest підскочили в ціні на 5%, що сприяє утриманню індексу Nasdaq, в розрахункову базу якого входять котирування компанії, на "позитивній" території.

Станом на 16:59 за київським часом індекс Dow Jones знизився на 7,64 пункту (-0,06%) - до 12522,11 пункту, при цьому індекс S&Р підвищився на 2,60 пункту (+0,20%) - до 1323,32 пункту, а індекс Nasdaq - на 2,36 пункту (+0,09%) - до 2840,57 пункту.

Нагадаємо, американський ринок акцій 24 травня закрився зростанням основних індексів.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся