Фондові торги в США 12 липня 2012 р. закрилися зниженням провідних індексів

П'ятниця 13 липня 2012 08:52

Фондові торги в США 12 липня закрилися зниженням провідних індексів на тлі несприятливих умов у високотехнологічному секторі. У той же час зростання капіталізації Procter & Gamble підтримав індекс "блакитних фішок" Dow, у розрахункову базу якого входить компанія. Папери виробника товарів для здоров'я та гігієни зросли в ціні на 3,7% на тлі інформації про те, що інвестор Вільям Акман має намір збільшити свою частку в компанії. Незважаючи на це, індекс Dow завершив сесію в "мінусі", опустившись шосту сесію поспіль.

Котирування високотехнологічного сектора продовжували залишатися під тиском в ході торгів. За минулий місяць індикатор, що відображає стан технологічного сегмента в складі індексу "широкого ринку S&P, втратив 3,5%. Раніше індійська IT-компанія Infosys Ltd повідомила про знижені обсяги продажів на тлі невизначеності в світовій економіці, що негативно позначається на фінансовому стані компаній сектора, сприяючи скороченню інвестицій у високі технології. Папери Infosys, що торгуються на фондовій біржі Нью-Йорка, втратили в ціні 11,2%.

Негативні прогнози по прибутках, озвучені такими гігантами індустрії, як Advanced Micro Devices Inc, сприяли зниженню котирувань компаній високотехнологічного сектора в ході попередньої торгової сессиии. Акції AMD подешевшали за підсумками торгів 12 липня на 0,2%. Intel також завершила торговий день на негативній території (котирування знизилися на 2,56%).

В той же час капіталізація фармацевтичної компанії Merck & Co. виросла на 4,1% після того, як компанія повідомила про успішні випробування препарату, що застосовується при лікуванні остеопорозу.

Інформаційний фон мало сприяв оптимізму трейдерів після того, як напередодні Центральний банк Японії залишив ключову облікову ставку без змін - на рівні 0,0-0,1% - і не змінив обсяг програми викупу активів і кредитування, що, на думку ряду аналітиків, може призвести до подальшого зростання курсу ієни і вплинути на світовий ринок, де важливу роль грають японські експортери.

За підсумками торговельної сесії індекс Dow Jones знизився на 31,26 пункту (-0,25%) - до 12573,27 пункту, індекс S&P - на 6,69 пункту (-0,50%) - до 1334,76 пункту, індекс Nasdaq - на 21,79 пункту (-0,75%) - до 2866,19 пункту.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся