Fitch підвищило рейтинг угод сек'юритизації іпотечних кредитів Україні, прогноз - "Позитивний"

Fitch Ratings підвищило рейтинг угод сек'юритизації іпотечних кредитів Україні, прогноз - "Позитивний". Про це повідомляє прес-служба агентства.
Рейтинг облігацій класу А об'ємом 15300000 дол з терміном в грудня 2031 р. підвищено до "BBsf", класу B обсязі 36,9 млн дол з терміном в грудня 2031 р. - до "Bsf".
"Підвищення рейтингів облігацій відображає високі рівні механізму підвищення кредитної якості по облігаціях класу A і B, а також підвищення агентством суверенного рейтингу і стелі країни України до рівня" B "в липні 2010 р.", - відзначають аналітики.
Дана угода являє собою сек'юритизацію портфеля іпотечних кредитів, виданих "Приватбанком" у лютому 2007 р.
"Облігації класу А в даний час амортизовані до 11% від початкового об'єму. Облігації амортизуються на послідовній основі, і рівні підвищення кредитної якості по облігаціях класів A і B збільшилися в результаті зниження левереджа: механізм підвищення кредитної якості по облігаціях класу A досяг 88,7 %, а по облігаціях класу B складає 28,4% (спочатку механізм підвищення кредитної якості дорівнював відповідно 30,2% і 28,4%) ", - йдеться в повідомленні.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся