Fitch відкликало рейтинги Одеси

НовиниЕкономіка    31.12.2010 - 11:05

Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings підвищило рейтинги міста Одеса, Україна, і виключило їх зі списку Rating Watch "негативний", куди рейтинги були поміщені 15 грудня 2010 р. Одночасно з цим рейтингам був привласнений "стабільний" прогноз, і рейтинги були відкликані.

Як говориться в повідомленні агентства, довгострокові рейтинги в іноземній і національній валюті були підвищені з рівня CC до B-, а національний довгостроковий рейтинг підвищений з рівня B-(ukr) до BBB (ukr). Короткостроковий рейтинг в іноземній валюті підвищено з рівня C до B.

Рейтинги були відкликані, тому що Fitch не зможе проводити оцінку кредитоспроможності міста Одеси надалі у зв'язку з недостатністю інформації. Відповідно, Fitch більше не рейтингує даного емітента і не проводить по ньому аналіз.

Підвищення рейтингів послідувало за своєчасним і повним погашенням містом банківського кредиту в розмірі 10 млн швейцарських франків від BNP Paribas 29 грудня 2010 р., який раніше Одеса мала намір пролонгувати на вісім місяців без змін початкових умов угоди.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Теги: BNP Paribas, Fitch
On Top