Fitch може знизити рейтинг Португалії в IV кварталі 2011 р

Субота 08 жовтня 2011 07:50

Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings може знизити рейтинг Португалії в IV кварталі 2011 р., йдеться в заяві агентства. У документі підкреслюється, що експерти будуть робити висновки за результатами виконання урядом країни програми виходу з кризи, запропонованої Європейським союзом і Міжнародним валютним фондом (МВФ). Основними елементами цієї програми є проведення приватизації, реформування банківської системи, а також переоцінка економічного зростання в середньостроковій перспективі.

В даний час довгостроковий рейтинг дефолту емітента (РДЕ) Португалії в місцевій та іноземній валюті знаходиться на рівні ВВВ-, короткостроковий РДЕ - F3, прогноз - "негативний".

Влада Португалія погодила отримання з коштів Євросоюзу і МВФ допомоги в розмірі 78 млрд євро. Їх витрачання буде відбуватися протягом 3 років і буде спрямоване на посилення фінансової інфраструктури країни. В обмін уряд зобов'язався знизити дефіцит державного бюджету країни до кінця поточного року до 5,9% ВВП.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся