Фіскальна служба: в Україні заборонено через Інтернет продавати алкоголь та сигарети

В Україні продаж сигарет та алкоголю через Інтернет суперечить нормам чинного законодавства.

В Україні продаж сигарет та алкоголю через Інтернет суперечить нормам чинного законодавства. Про це йдеться в повідомленні прес-служби київського управління Міндоходів.

Згідно з чинним законодавством, для реалізації алкогольних напоїв і сигарет суб'єкт господарювання повинен мати торговельне приміщення (будівлю) площею не менше 20 квадратних метрів, обладнане відповідним торговельно-технологічним устаткуванням (вітрини, прилавки, пристінні гірки тощо), охоронною і протипожежною сигналізацією, з достатнім освітленням, опаленням і вентиляцією, а у випадках, передбачених законодавством, забезпечити умови для застосування реєстраторів розрахункових операцій, зберігання матеріальних цінностей. Роздрібна торгівля тютюновими виробами повинна здійснюватися при наявності відповідних складських приміщень для належного зберігання та реалізації тютюнових виробів.

"Таким чином, продаж алкогольних та тютюнових виробів в Інтернет-магазинах суперечить нормам чинного законодавства, а тому є неприпустимим", - наголошується в повідомленні.

Нагадаємо, в Україні влітку 2014 р. на базі Міндоходів була створена Державна фіскальна служба.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся