Оборонний бюджет-2018 повинен скласти не менше 162,7 млрд гривень, - Турчинов

Оборонний бюджет-2018 повинен скласти не менше 162,7 млрд гривень, - Турчинов
Фото: Олександр Турчинов (РБК-Україна)

Турчинов заявив, що оборонний бюджет у 2018 році "буде не менш ніж 5% від ВВП"

Загальне фінансування оборонного бюджету-2018 має складати не менше 162,7 млрд гривень. Про це заявив секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов, повідомляє прес-служба РНБО.

Як зазначається, сьогодні, 30 серпня 2017 року, під головуванням Турчинова відбулось обговорення оборонного бюджету України на 2018 рік.

У ході обговорення Турчинов заявив, що оборонний бюджет у 2018 році "буде не менш ніж 5% від валового внутрішнього продукту".

"Окрім того, відмінністю цього бюджету буде те, що основне його фінансування відбуватиметься з загального фонду, який складатиме близько 156,4 млрд гривень. Спеціальний фонд формуватиметься виключно на підставі пропозицій силових міністерств та відомств і складатиме близько 6,3 млрд гривень, тобто загальне фінансування повинне бути не менше 162,7 млрд гривень", - зазначив Турчинов.

Він також додав, що при плануванні бюджету необхідно врахувати й питання збільшення грошового забезпечення українських військових.

 

Нарада з питань формування оборонного бюджету на 2018 рІк

Опубліковано Олександром Турчиновим 30 серпня 2017 р.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Кабінет міністрів України схвалив проект постанови про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб призовного і учнівського складу.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся