ua en ru

Фінал Ліги чемпіонів 2018: Порошенко підписав закон про інтелектуальну власність УЄФА

Фінал Ліги чемпіонів 2018: Порошенко підписав закон про інтелектуальну власність УЄФА Фото: Петро Порошенко (president.gov.ua)

Підписано закон про забезпечення охорони та захиста прав інтелектуальної власності УЄФА

Президент Петро Порошенко підписав закон "Про забезпечення охорони та захисту прав інтелектуальної власності УЄФА під час проведення в Україні фінальних матчів Ліги Чемпіонів УЄФА та Ліги Чемпіонів УЄФА серед жінок сезону 2017/2018", ухвалений Верховною радою 22 травня 2018 року. Про це повідомляє пресс-служба президента.

Зокрема, повідомляється, що метою цього закону є визначення системи основних заходів, спрямованих на створення належних умов для забезпечення охорони і захисту прав інтелектуальної власності Об'єднання європейських футбольних асоціацій (УЄФА) під час проведення в Україні фінальних матчів Ліги Чемпіонів УЄФА та Ліги Чемпіонів УЄФА серед жінок сезону 2017/2018, а також на запобігання паразитичного маркетингу під час проведення фіналу Ліги Чемпіонів 2018 року

Новий закон дасть можливість на державному рівні удосконалити процес організації і проведення в Україні фіналу Ліги Чемпіонів УЄФА і фіналу жіночої Ліги Чемпіонів УЄФА 2018 року шляхом врегулювання відносин з набуття прав інтелектуальної власності УЄФА, які безпосередньо пов'язані з проведенням цього чемпіонату, здійснення захисту та охорони цих прав

Закон набирає чинності з дня його опублікування і втрачає чинність з дня завершення надзвичайного періоду (1 червня 2018 року).

Варто відзначити, що це не торкнеться пункту, яким вводиться адміністративна відповідальність за продаж уповноваженою особою квитків на фінальні матчі Ліги Чемпіонів УЄФА або Ліги Чемпіонів УЄФА серед жінок сезону 2017/2018, що втрачає чинність 31 грудня 2018 року.

Нагадаємо, як повідомлялося раніше, фінал Ліги чемпіонів 2018 відбудеться в Києві 26 травня. Вирішальний футбольний матч розпочнеться на столичному НСК "Олімпійський" о 21:45.