ru ua

ФДМУ попросив іноземні посольства допомогти в пошуку інвесторів для приватизації "Центренерго" і ОПЗ

ФДМУ попросив іноземні посольства допомогти в пошуку інвесторів для приватизації "Центренерго" і ОПЗ
Фонд державного майна України звернувся до посольств іноземних держав в Україні з проханням допомогу в пошуку інвесторів для приватизації ВАТ "Одеський припортовий завод" і ПАТ "Центренерго".

Фонд державного майна України звернувся до посольств іноземних держав в Україні з проханням допомогу в пошуку інвесторів для приватизації ВАТ "Одеський припортовий завод" і ПАТ "Центренерго". Про це йдеться в повідомленні прес-служби ФДМУ.

"Як зазначається у листах ФДМУ до посольств, урядом України з метою залучення іноземних інвестицій в пріоритетні галузі економіки були прийняті розпорядження від 07 листопада 2014 року № 1088-р і 1089-р щодо планів розміщення акцій таких великих компаній, як ВАТ "ОПЗ" і ПАТ "Центренерго", - йдеться в повідомленні.

Згідно з цим розпорядженням, планується продати на фондовій біржі 10% акцій ПАТ "Центренерго" і 5% акцій ВАТ "ОПЗ", а на конкурсі з відкритістю пропонування ціни за принципом аукціону - 68, 289% акцій ПАТ "Центренерго" і 94,567% акцій ВАТ "ОПЗ".

ФДМУ сподівається на сприяння посольств в передачі зацікавленим інвесторам інформації про приватизацію українських підприємств.

Нагадаємо, Кабмін України на початку листопада прийняв ряд розпоряджень про приватизацію ВАТ "ОПЗ", ПАТ "Центренерго" та ряду інших об'єктів паливно-енергетичної галузі. Так, Кабмін продовжив приватизацію акцій "Одеського припортового заводу" до 30 вересня 2015 р.