ru ua

Ferrexpo оцінює можливість покупки залізорудного підприємства за кордоном

Ferrexpo оцінює можливість покупки залізорудного підприємства за кордоном. Про це в інтерв'ю Financial Times повідомив мажоритарний акціонер і генеральний директор компанії Костянтин Жеваго.
"Ми в серйозних пошуках потрібного місця, потрібного часу, і потрібного шляху для того, щоб диверсифікувати географію і наші ринки ... Ми дивимося на Канаду, Австралію, Бразилію", - заявив Жеваго.
Незважаючи на високі прибутки і зростання цін на залізну руду, Ferrexpo не поспішає подвоювати виробництво окатишів на 20 млн тонн до 2015 р., відзначив Жеваго. Він привів "геологічні ризики" як перешкоду для швидкого зростання, у той час як компанія планує використовувати капітал консервативно.
"У сьогоднішніх умовах краще мати багато готівкових грошей на руках, ніж навпаки", - підкреслив він. - "Ми хочемо рости, але і мати можливість повернути акціонерам готівку і тримати гнучкий баланс".
Нагадаємо, раніше СБУ порушила справу за фактом нецільового використання коштів футбольним клубом "Ворскла" (належить Жеваго).Раніше СБУ провела перевірки в інших підприємствах, підконтрольних Жеваго, - у банку "Фінанси та кредит" і на виробника шин "Росава".