Фенербахче - Зоря: онлайн-трансляція матчу Ліги Європи

Фенербахче - Зоря: онлайн-трансляція матчу Ліги Європи Фото: Фенербахче - Зоря, онлайн-трансляція

РБК-Україна проведе онлайн-трансляцію поєдинку

Фенербахче - Зоря - онлайн-трансляція матчу "Фенербахче" - "Зоря" розпочнеться на РБК-Україна в 17:30, а дивитися поєдинок можна на каналі "Футбол". Луганська команда спробує в Стамбулі довести, що заслужила перемогу в першому матчі.

24 листопада, 18:00
Стамбул, "Шюкрю Сараджоглу"
Фенербахче: Демирел, Кылдырым, Кьяер, Шкртел, Эзбайраклы, Топал, Потук, Соуза, Шен, Соу, Эменике
Заря: Шевченко, Соболь, Форстер, Сиваков, Каменюка, Петряк, Чайковский, Гречишкин, Караваев, Харатин, Кулач

Фенербахче - Зоря, 2:0
Гол: Стох, 59, Кьяєр, 67

Соболь отримує видалення і матч завершено.

86 хв. Учан виходить на місце Соу.

81 хв. Дальній удар Харатіна пройшов над воротами.

73 хв. Замість Шена на поле вийшов Нойштедтер.

69 хв. Пауліньо виходить замість Кулача.

67 хв. Ех... Гол! Після подачі з штрафного Кьяєр точно б'є головою.

66 хв. Бонавентура грубо грає на фланзі оборони - жовта картка.

59 хв. ГОЛ! Просто шикарний дальній удар Мирослава Стоха з 35 метрів і м'яч від рук Шевченка влітає в сітку.

57 хв. Замість Петряка виходить Бонавентура.

47 хв. Шевченко дістає м'яч з-під поперечини після удару К'яєра.

46 хв. Стох у перерві вийшов замість Еменіке.

Перерва

34 хв. Каменюка не може продовжити матч. Замість нього виходить Опанасенко.

30 хв. Гричишкин небезпечно пробив зльоту після подачі з кутового, але по воротах не влучив.

21 хв. Трохи неточний удар головою Караваєва після подачі з лівого флангу.

14 хв. Соболь прострілював зліва і Каменюка не зміг прийняти м'яч.

5 хв. Зоря розіграла небезпечний штрафний і Караваєв отримав м'яч в чужій штрафній, але завдати удару не вдалося.

Почали!

Для того, щоб спробувати пробитися в плей-офф Ліги Європи, "Зорі" доведеться виграти матчі і сподіватися на вдало збіг обставин.

1. Фенербахче - 7 очок
2. Феєноорд - 7 очок
3. Манчестер Юнайтед - 6 очок
4. Зоря - 2 очки

На вихідних "Зоря" зіпсувала собі настрій перед матчем Ліги Європи. Луганчани довгий час вели боротьбу з "Динамо" за друге місце в турнірній таблиці чемпіонату України, але поразка від "Олександрії" тимчасово вибило "Зорю" з цього поєдинку.

"Фенербахче" ж навпаки, зараз набрав чи не найкращу свою форму під час сезону. На вихідних у принциповому дербі "Фенер" обіграв "Галатасарай", що має зарядити команду ще більше. Тим більше, туркам перемога потрібна не менше, ніж "Зорі".

Команди опрделились в якій формі будуть сьогодні грати.

Фенербахче - Зоря: онлайн-трансляція матчу Ліги ЄвропиФото: ФК "Зоря"

Півзахисник "Зорі" Олександр Караваєв:

"Велика проблема для нас – це останні хвилини матчу, немає концентрації. Не зіграли на тому рівні, на якому можемо"