Федерація футболу Іспанії скасувала жовту картку Зозулі

Федерація футболу Іспанії скасувала жовту картку Зозулі Фото: Роман Зозуля (AlbaceteBPSAD)

Рішення арбітра визнано помилковим

Комітет Королівської федерації футболу Іспанії схвалив протест "Альбасете" і скасував жовту картку нападника Романа Зозулі, отриману в матчі 5 туру Сегунди з "Хімнастік" (1:3). Про це повідомляє офіційний сайт "Альбасете".

Українець заробив "гірчичник" в доданий до другого тайму. Роман технічно прибрав фінтом захисника в штрафний, після чого впав. Арбітр не побачив контакту з ногою українця і виписав йому жовту картку за симуляцію. Хоча на повторі видно, що опонент чіпляв Зозулю за ногу. У цьому моменті слід призначати пенальті.

На засіданні комітету рішення арбітра визнано помилковим і покарання не буде мати наслідків.

Як зазначив менеджер Зозулі Володимир Кузьменко на своїй сторінці в соцмережі Facebook, "призначений пенальті міг би змінити все в цьому матчі".

Нагадаємо, що єдиний гол у складі "Альбасете" в грі з "Хімнастік" на 25 хвилині забив саме Зозуля. Після п'яти турів у Сегунді "Альбасете" посідає останнє, 22 місце в таблиці.