Фармацевтична компанія Novartis звільнить 2 тис. співробітників

Вівторок 25 жовтня 2011 14:26

Швейцарська фармацевтична компанія Novartis AG повідомила про скорочення 2 тис. робочих місць у рамках програми по зниженню витрат після того, як опублікувала невтішні показники за підсумками III кварталу 2011 р. Novartis відзвітувала про зростання чистого прибутку за підсумками звітного періоду на 7,3%, хоча експерти очікували більшого. Як наголошується в прес-релізі Novartis, покупка компанії Alcon (виробляє офтальмологічну продукцію) торік лише частково компенсувала втрати від зміцнення швейцарського франка.
Компанія повідомила, що основна частина скорочень торкнеться робочих місць у США, Швейцарії та Італії. У двох останніх країнах будуть закриті два заводи Novartis з виробництва медичних препаратів. Одночасно компанія створить 700 нових робочих місць в країнах з низькою заробітною платою. Програма розрахована на 3-5 років, відзначається в матеріалах Novartis.
За станом на кінець 2010 р.у компанії працюють близько 120 тис. людей.
Novartis зараз має два величезних заводи і дослідницький центр у Швейцарії. Дані підприємства завищують витрати компанії і негативно позначаються на показниках прибутковості.
Раніше сьогодні повідомлялося, що чистий прибуток швейцарської фармацевтичної компанії Novartis AG в III кварталі 2011 р. збільшився на 7,3% порівняно з аналогічним періодом 2010 р. і склав 2,49 млрд дол.
Novartis AG - друга за величиною в Європі фармацевтична компанія.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся