Євробачення-2017: Рада схвалила закупівлю послуг для конкурсу з переговорної процедурі

НовиниПолітика    17.11.2016 - 17:02
Фото: Рада схвалила закупівлю послуг для Євробачення-2017
Фото: Рада схвалила закупівлю послуг для Євробачення-2017

Перелік цих товарів, робіт та послуг встановлюється на підставі рішення Кабміну

Верховна Рада України підтримала за основу і в цілому законопроект №5319 про внесення змін до прикінцеві та перехідні положення розділу IX закону україни "Про публічні закупівлі" на закупівлю товарів, робіт і послуг, необхідних для забезпечення підготовки та проведення в Україні конкурсу Євробачення-2017. За документ проголосували 229 нардепів, передає кореспондент РБК-Україна.

Так, згідно із законом, перелік цих товарів, робіт та послуг встановлюється на підставі рішення Кабінету міністрів України. При цьому можливість проведення таких закупівель з переговорної процедурі діє до 14 травня 2017 року.

"Термін проведення основної процедури закупівлі - відкриті торги - досить тривалі, що може призвести до того, що мовник-організатор пісенного конкурсу "Євробачення" не встигне купити всі необхідні товари, роботи і послуги для проведення конкурсу. Це в свою чергу, спричинить зрив підготовки пісенного конкурсу "Євробачення" у певні строки та, як наслідок, - його проведення", - сказано в пояснювальній записці до документа.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Регламентний комітет ВР повинен надати свій висновок по Новинському до 24 листопада.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top