Євросоюз придбав в України одягу на 525 млн доларів у 2015

Євросоюз придбав в України одягу на 525 млн доларів у 2015
Фото: світова торгівля одягом зростає в середньому на 4% у рік

Головними імпортерами українського одягу є Німеччина, Угорщина, Італія та Польща

Країни Європейського Союзу були головними покупцями українського одягу в 2015 році, які придбали 90,5% одягу в України на суму 525 мільйонів доларів. Про це йдеться в повідомленні на сайті Держпідприємства "Укрпромзовнішекспертиза".

Зазначено, що світова торгівля одягом зростає в середньому на 4% на рік, однак питома вага України на світовому ринку одягу за останні 5 років зменшилася з 0,16% до 0,10%.

"Головними європейськими імпортерами українського одягу є Німеччина, Угорщина, Італія, Польща, на які сумарно в 2015 році припадало майже 57% експорту з України", - йдеться в повідомленні.


При цьому повідомляється, що найбільш перспективними для українських виробників одягу є європейські країни не тільки з великими обсягами імпорту, а й зі значними темпами зростання імпортного попиту. Зокрема такими перспективними ринками названо Люксембург, Польщу, Латвію, Словаччину, Литву та Нідерланди.

За даними ДП "Укрпромзовнішекспертиза", у товарній структурі українського експорту переважає верхній одяг і нижня білизна.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що сектор інформаційних технологій (ІТ) України експортував за підсумками 2015 року послуг на загальну суму 1,6 млрд доларів.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся