Євросоюз наполягає на тому, щоб в Україні демонструвалася повага до демократії, верховенства права і прав людини

Євросоюз наполягає на тому, щоб в Україні демонструвалася повага до демократії, верховенства права і прав людини. Про це йдеться в заяві Євросоюзу в рамках постійно діючої ради ОБСЄ.
В ЄС нагадали обіцянку Президента України Віктора Януковича, яку він дав у квітні цього року, підтримувати плюралізм ЗМІ та забезпечити захист журналістів.
При цьому ЄС висловлює глибоку стурбованість з приводу зникнення українського журналіста Василя Климентієва в серпні.
"Ми вітаємо особисту зацікавленість Президента України Віктора Януковича в розслідуванні зникнення В.Климентієва, і його заклик до правоохоронних органів зробити все можливе, щоб його знайти. Ми будемо продовжувати звертати увагу на зміни в розслідуванні", - зазначається в заяві ЄС.
У ЄС вітають запланований візит представника ОБСЄ з питань свободи засобів медіа Дуні Міятович до Києва 11 і 12 жовтня з метою збору з перших рук інформації про становище свободи ЗМІ від усіх зацікавлених сторін, у тому числі представників уряду, громадянського суспільства та журналістів.
ЄС висловлює надію на плідну співпрацю з українською владою своєї місії і знову заявляє про свою прихильність до поглиблення відносин з Україною.
Заяву підтримали 27 країн ЄС, а також Туреччина, Хорватія, Македонія, Ісландія, Албанія, Вірменія, Андорра, Сербія, Чорногорія, Боснія і Герцеговина.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся