Європейський суд зобов'язав Україну компенсувати Януковичу юридичні витрати

НовиниНадзвичайні події    13.10.2016 - 17:21
Фото: екс-президент України Віктор Янукович
Фото: екс-президент України Віктор Янукович
Чиновники часів Януковича мають намір побудувати завод з переробки зерна в Словаччині Мінфін передав в Лондон докази тиску РФ при отриманні "кредиту Януковича"

Суд відхилив апеляційну скаргу України

Європейський суд справедливості зобов'язав уряд України компенсувати юридичні витрати сім'ї екс-президента України Віктора Януковича. Про це йдеться в прес-релізі лондонської юридичної фірми Joseph Hage Aaronson, яка представляє інтереси Януковича і його синів, від 13 жовтня 2016 року.

"Європейський суд справедливості відхилив апеляційну скаргу України щодо наказу про відшкодування нею юридичних витрат президента Віктора Януковича і його синів", - йдеться у документі.

Наголошується, що адвокати Януковича більше року чекали, перш ніж у червні 2016 року мати можливість оскаржити попереднє рішення.

"Європейський суд справедливості відхилив апеляційну скаргу і підтвердив, що уряд Україна має не тільки понести витрати у зв'язку з невдалим вступом у процес, але також і витрати у зв'язку з невдалою спробою апеляції", - повідомляється в прес-релізі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Конституційний суд України 19 жовтня може скасувати закон про позбавлення Януковича звання президента.

Читайте в розділі

Затриманого в Чехії росіянина звинувачують у зламі LinkedIn

У результаті падіння вертольота Мі-8 на Ямалі загинула 21 людина

Зонд Schiaparelli розбився під час посадки на Марс

On Top