Європейські політики не розуміють, куди рухається Україна, - експерт

НовиниЕкономіка    29.12.2010 - 12:21

Європейські політики не розуміють, куди рухається Україна. Так голова представництва фонду ім. Конрада Аденауера в Україні Ніко Ланге прокоментував зовнішньополітичні підсумки 2010 р. для офіційного Києва, передає Deutsche Welle.
«Я не впевнений, що в України є зовнішня політика. Мені важко сказати, яку концепцію вона має. Швидше, це короткострокова імпровізація», - зазначив Н.Ланге, додавши, що німецька влада скептично налаштована щодо Києва, оскільки не бачить реальних кроків до євроінтеграції.
Н.Ланге сказав, що євроінтеграція - це не тільки зовнішня політика, а й зміни всередині країни. За словами експерта, поки європейці чують лише одні гасла, але не бачать реальних дій. Крім того, «Україна не знайшла відповідей на ключові виклики в питаннях безпеки», констатував Н.Ланге. Він назвав «абстрактними деклараціями» заяви представників влади про те, що Україна стане частиною нової архітектури безпеки Європі, оскільки «самої цієї архітектури поки немає».
Також в 2011 р. Н.Ланге очікує виникнення проблем у офіційного Києва з багатовекторністю «відразу по декількох векторах одночасно».

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top