ua en ru

МінАП: 10 українських виробників молока внесено до реєстру експортерів до ЄС

МінАП: 10 українських виробників молока внесено до реєстру експортерів до ЄС Фото: Олексій Павленко (прес-служба Кабміну)

Про це у вівторок 29 грудня заявив міністр аграрної політики і продовольства України Олексій Павленко

Дозвіл на експорт продукції на ринок Європейського союзу (ЄС) отримали 10 українських виробників молочної продукції. Про це у вівторок 29 грудня заявив міністр аграрної політики і продовольства України Олексій Павленко у Facebook.

Як зазначається, Європейська комісія опублікувала остаточне рішення про включення наших компаній по виробництву молока і переробці молочних продуктів в офіційний список затверджених експортерів в ЄС..

З 10 січня 2016 року ці підприємства зможуть поставляти продукцію до країн Євросоюзу.

"Отримання європейських сертифікатів якості підтвердило відповідність української молочної продукції міжнародним нормам і стандартам, завдяки чому нам вдалося увійти на ринок ЄС і тим самим розширити експортний потенціал вітчизняного агросектору", - зазначив Павленко.

Крім того, європейські сертифікати дають можливість наростити експорт молочної продукції не лише на європейському, але й на інші ринки, наприклад, Азії і Африки. "Відкриття європейського ринку змушує нас по-новому поглянути на важливість підвищення якості вітчизняної продукції. Молочна галузь має великі перспективи, які можуть стати реальністю завдяки реформуванню виробництва і дотримання виробничих процедур", - додав глава МінАП.

10 українських виробників молочної продукції отримали дозвіл на експорт своєї продукції на ринок ЄС. Європейська комісія...

Опубліковано Олексій Павленко 29 грудня 2015 р.

Перелік підприємств, які отримали дозвіл на експорт молочної продукції у ЄС:

- ТОВ "Люстдорф"
- ТОВ "Молочний дім"
- ПАТ "Житомирський маслозавод"
- філія ПАТ "Яготинський маслозавод" "Яготинське для дітей"
- ПрАТ "Лакталіс-Миколаїв"
- ТОВ "Гадячсир"
- Недригайлівський сирцех філії "Роменський молочний комбінат" ПП "Рось"
- філія "Роменський молочний комбінат" ПП "Рось"
- ПАТ "Золотоніський маслоробний комбінат"
- філія "Менський сир" ПП КФ "Прометей".

ПАВЛЕНКО: 10 ПІДПРИЄМСТВ ОТРИМАЛИ ДОЗВІЛ НА ЕКСПОРТ МОЛОЧНОЇ ПРОДУКЦІЇ ДО ЄС«10 українських виробників молочної продук...

Опубліковано Міністерство аграрної політики та продовольства України 29 грудня 2015 р.

Нагадаємо, наприкінці вересня Україна відновила експорт молочних продуктів до Китаю.

За даними Держстату, виробництво молока в Україні за 11 місяців 2015 року склало 10 млн 25,8 тис. т, що на 4,3% менше, ніж за аналогічний минулорічний період..