ru ua

Україна відновила експорт молочних продуктів до Китаю

Україна відновила експорт молочних продуктів до Китаю Фото: Україна відновила експорт молочних продуктів до Китаю

Численні перевірки експортерів молочної продукції пов'язаний зі зміною національного законодавства Китаю

За результатами тривалих перемовин українські підприємства нарешті отримали право експортувати молочні продукти до Китайської Народної Республіки. Повідомляє Держветфітослужба України.

Адміністрація із сертифікації та акредитації КНР здійснила оцінку ветеринарного нагляду та державної системи контролю безпечності при виробництві молочних продуктів в Україні, та визнала її еквівалентною до китайської.

За результатами проведення оцінки китайським компетентним органом Україна отримала право експорту вищезазначеної продукції на ринок Китаю.

Нагадаємо, що у 2012 році між ветеринарними службами України та КНР було підписано ветеринарний сертифікат для експорту молока та молочних продуктів з України до КНР, за яким здійснювався експорт українських продуктів на ринок КНР.

За повідомленням китайської сторони у травні 2014 року було змінено національне законодавство, відповідно до якого кожна країна, яка має намір експортувати молоко та молочну продукцію має пройти оцінку еквівалентності державної системи національного контролю та ветеринарної служби.

Нагадаємо, раніше міністр аграрної політики і продовольства України Олексій Павленко заявляв, що в Україні очікується зменшення виробництва молочної продукції на 5,5%.