Єврокомісія зажадала пояснень про поправки до закону про ЗМІ від Польщі

Четвер 31 грудня 2015 02:49
Єврокомісія зажадала пояснень про поправки до закону про ЗМІ від Польщі
Фото: Польща

Суспільно-правове телебачення і радіо Польщі відправляються під політичний контроль

Єврокомісія вимагає від польського уряду роз'яснень з приводу зроблених поправок в законодавстві про ЗМІ. Про це повідомляє DW.

Наголошується, що заступник Голови Єврокомісії (ЄК) Франс Тиммерманс в листі, відправленому з Брюсселя в середу, 30 грудня, закликав міністра закордонних справ Польщі Вітольда Ващиковського надати інформацію про відповідність нововведень загальноєвропейського законодавства.

Також, 23 грудня заступник голови ЄК закликав польський уряд не затвердить закон, що обмежує повноваження Конституційного суду.

Нагадаємо, парламент Польщі прийняв поправки до закону про теле - і радіомовлення, розроблені правлячою консервативною партією "Закон і справедливість" (ЗІС). Поправки передбачають передчасне закінчення строку повноважень членів правління і наглядової ради Польського громадського телебачення (TVP) та Польського радіо (Polskie Radio), після чого кандидатів на ці посади буде стверджувати міністр казначейства.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся