Єврокомісія схвалила прийняту урядом Німеччини концепцію економії бюджетних коштів

Європейська комісія схвалила концепцію економії бюджетних коштів, прийняту урядом Німеччини, повідомляє Deutsche Welle з посиланням на французькі ЗМІ. За висновком Єврокомісії, Берлін, відповідно до плану, здійснив необхідні кроки для скорочення дефіциту держбюджету в поточному році. Крім того, німецький уряд представив "відносно докладну" середньострокову стратегію консолідації з 2011 р., заявив комісар ЄС з питань економіки Оллі Рен.

План передбачає економію близько 80 млрд євро до 2014 р. Вже до 2013 р. Німеччині належить скоротити приріст державної заборгованості до дозволеного європейським пактом стабільності рівня в 3% від валового внутрішнього продукту (ВВП).

Подібні вимоги висловлюються Брюсселем у відношенні ще 11 країн, серед яких Італія, Іспанія і Франція. Після оцінки концепцій по скороченню бюджетного дефіциту 12 країн ЄС Єврокомісія зажадала від більшості з них "якнайскоріше" викласти, як саме вони мають намір досягати поставлених цілей, починаючи з 2011 р.

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся