У Єврокомісії відреагували на рішення Кабміну по анбандлінгу "Нафтогазу"

У Єврокомісії відреагували на рішення Кабміну по анбандлінгу "Нафтогазу"
Фото: Марош Шевчович і Олексій Оржель (twitter.com/MarosSefcovic)

Шевчович вітає рішення українського уряду

У Єврокомісії відреагували на вчорашнє рішення Кабінету міністрів по анбандлінгу НАК "Нафтогазу". Про це повідомив віце-президент Єврокомісії з енергетичного союзу Марош Шевчович в Twitter.

Шевчович вітає рішення українського уряду.

"Повним ходом з міністром енергетики України Оржелом предметна дискусія починається з того дня, коли почалися тристоронні газові переговори. Ми вітаємо суттєвий прогрес у поділі НАК "Нафтогаз України", як важливого елемента успішного результату тристоронніх переговорів", - сказав він.

У Єврокомісії відреагували на рішення Кабміну по анбандлінгу "Нафтогазу"

Нагадаємо, вчора Кабінет міністрів України затвердив анбандлінг Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" до кінця року. За словами Оржеля, в України є всі елементи, щоб підписати два договори - договір інтерконектора і договір транспортування газу (згідно європейським вимогам) з російською стороною.

Відзначимо, у вересні Україна представила Єврокомісії модель відділення оператора ГТС. До цього "Укртрансгаз" завершив черговий етап анбандлінга, передавши функцію технічної експлуатації газотранспортної системи ТОВ "Оператор ГТС України".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся