ua ru

У Єврокомісії назвали ефективний засіб боротьби з російськими фейками

У Єврокомісії назвали ефективний засіб боротьби з російськими фейками Фото: віце-президент Європейської комісії Віра Юрова (Getty Images)

Численні російські фейки та дезінформацію про розв'язану РФ війну проти України можна перемогти, лише поширюючи правду про причини та обставини російського вторгнення.

Про це заявила віце-президент Європейської комісії Віра Юрова повідомляє РБК-Україна з посиланням на трансляцію конференції Forum 2000.

Юрова також зазначила, що російська пропаганда продукує дезінформацію і фейки про війну в Україні у величезній кількості, щоб виправдати агресію РФ проти України, не вживаючи слово "війна".

"Потрібно поширювати правду. Ми не зможемо перемогти в цій глобальній битві, якщо не будемо пояснювати щодня і щохвилини, що і навіщо ми робимо, пояснювати, що до путінської війни не можна бути толерантними. Це війна проти людства", - заявила єврокомісар.

У цьому контексті вона вказала на важливість розвитку стратегічних комунікацій з африканськими країнами та країнами арабського світу, де російська пропаганда активно поширює наративи та аргументи на виправдання агресії проти України.