Єврокомісар з фінансів О.Рен: План допомоги Португалії - амбітна, але здійсненна програма

План з надання фінансової допомоги Португалії - "амбітна, але здійсненна програма", заявив на прес-конференції в Страсбурзі єврокомісар по фінансах Оллі Рен. Про це повідомляє РБК з посиланням на Reuters. Таким чином він прокоментував економічну ситуацію в Португалії, де продовжується боргова криза, і плани з надання країні фінансової допомоги з боку Європейського союзу (ЄС) і Міжнародного валютного фонду (МВФ).
О.Рен виразив надію, що це допоможе країні подолати економічні труднощі і зміцнити економіку, забезпечивши її стабільний розвиток та зростання ринку праці. "Тому програма заслуговує на підтримку Європейського союзу, і я впевнений, що міністри фінансів країн ЄС схвалять її 16 травня 2011 г.", - додав він. Крім того, О.Рен дав свою оцінку облікової ставки в Португалії. Він виразив упевненість, що цей показник складе від 5,5% до 6%.
Нагадаємо, 5 травня 2011 р. Міністерство фінансів Португалії офіційно оголосило про умови надання пакету фінансовій допомозі від Євросоюзу і МВФ. Сума кредиту складе 78 млрд євро, дві третини з яких (52 млрд євро) направить ЄС, а одну третину (26 млрд євро) - МВФ.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся