Євро обвалився після пониження ЄЦБ прогнозів щодо зростання ВВП єврозони, - експерт

Євро обвалився після пониження Європейським центральним банком (ЄЦБ) прогнозів щодо зростання ВВП єврозони. Таку думку РБК-Україна висловив керівник інформаційно-аналітичного центру Forex Club в Україну Микола Івченко.
"Євро знизився через погіршення ЄЦБ прогнозу зростання ВВП єврозони на 2011 р. до 1,4-1,8%, порівняно з червневим прогнозом 1,5-2,3%. Оцінений на 2012 р. також була знижена - з 0,6-2,8% до 0,4-2,2% ... Головна причина - це зниження прогнозів зростання ВВП єврозони, друга причина - те, що (глава ЄЦБ Жан-Клод) Тріше натякнув, що планує найближчим час залишити ключову ставку без змін ", - заявив Івченко.
Нагадаємо, сьогоднішні торги по євро на міжбанківському валютному ринку відкрилися в порівнянні з закриттям 8 вересня різким пониженням євро на 13 копійок - до 11,0910-11,1045 грн/євро.
ЄЦБ вчора, 8 вересня, залишив облікову ставку без змін - на рівні 1,5%. У 2011 р. банк вже два рази піднімав ставку - у квітні та липні, щоразу на 0,25 процентного пункту.
При цьому під час прес-конференції Тріше відзначив, що знижувальні ризики для економічного зростання в єврозоні посилилися, тоді як інфляційні ризики збалансовані.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся