Evraz Group планує опублікувати звітність за 2009 р. за МСФЗ.

Evraz Group сьогодні планує опублікувати результати діяльності за 2009 р. за міжнародними стандартами фінансової звітності (МСФЗ).
Нагадаємо, чистий збиток Evraz Group у першому півріччі 2009 р. за МСФЗ склав 999 млн дол. проти 2 млрд 039 млн дол. прибутку роком раніше. Виручка компанії за січень-червень 2009 р. знизилася на 56,7% і склала 4,64 млрд дол. в порівнянні з 10,72 млрд дол. роком раніше. Операційні збитки за перше півріччя 2009 р. склали 1,05 млрд дол., тоді як роком раніше компанія отримала операційний прибуток у розмірі 3,06 млрд дол. Збитки до оподаткування за перше півріччя досягли 1,26 млрд дол. проти прибутку до оподаткування у розмірі 2,89 млрд дол. роком раніше.
Еvraz Group - вертикально-інтегрована металургійна і гірничодобувна компанія. Включає в себе в тому числі три провідні російські сталеливарні підприємства - Нижньотагільський, Західно-Сибірський і Новокузнецький металургійні комбінати, а також компанії Palini e Bertoli в Італії, Vitkovice Steel в Чехії, Evraz Oregon Steel Mills і Stratcor зі штаб-квартирою в США. Крім того, компанії належить південноафриканська Highveld Steel and Vanadium Corporation.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся