ua en ru

"Євраз Суха Балка" проведе збори акціонерів

"Євраз Суха Балка" проведе збори акціонерів Фото: Фокус

Збори акціонерів заплановані на 27 грудня

ПАТ "Євраз Суха Балка" 27 грудня 2017 року проведе збори акціонерів, основним питанням яких буде приведення назви підприємства у відповідність зі структурою власності. Про це повідомляють "Українські новини".

Як відомо, в березні поточного року група DCH Олександра Ярославського придбала рудник "Суха Балка" і займається його розвитком. У зв'язку з цим виникла необхідність синхронізувати найменування підприємства з нинішніми умовами господарювання.

Акціонерам буде запропоновано проголосувати за назву ПРАТ "Суха Балка". З огляду на більш ніж 100-річну історію підприємства, нове найменування є логічним і забезпечує збереження його історичних коренів, вважають на підприємстві.

Як відомо, рудник "Суха Балка" – одне з провідних українських підприємств з видобутку залізної руди підземним способом. До його складу входять видобувні шахти "Ювілейна" та ім. Фрунзе. В даний час підприємство забезпечує виробництво понад 3 млн тонн аглоруди на рік.

Вміст заліза в товарній руді варіюється в межах 56-59%. Крім багатих залізних руд, в полях шахт є значні запаси магнетитових кварцитів, забезпеченість якими сягає кількох сотень років розробки.