ЄСПЛ: Україна виконала вимогу щодо лікування Тимошенко

Європейський суд із прав людини (ЄСПЛ) повідомив сьогодні, 31 травня, що вирішив скасувати свій попередній припис від 15 березня, яким постановив, що влада України "має забезпечити, щоб колишня прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко отримала адекватне лікування в належному закладі". Про це повідомляє радіо "Свобода".

Як мовиться в прес-релізі, суд встановив, що влада України виконала це рішення.

Водночас, як повідомив Страсбурзький суд, він відмовився видати новий подібний припис, про який просила сторона Тимошенко й який мав би вимагати від української влади дозволити її лікування в лікарні "Шаріте" в Німеччині.

Суд додає, що уважно стежить за ситуацією, і сторона Тимошенко може звернутися з проханням про нові приписи, якщо обставини вимагатимуть, і готовий розглядати письмові заяви сторін про суттєві обставини справи.

Юлія Тимошенко, ув'язнена на 7 років за вироком у "газовій справі", нині перебуває в лікарні "Укрзалізниці" в Харкові на лікуванні. Її перевели в лікарню з колонії в Харкові 9 травня. Лікуванням Тимошенко займаються німецькі лікарі, оскільки українським медикам, за її словами, вона не довіряє. В оточенні колишнього прем'єра заявляють, що повноцінне лікування вона може отримати тільки за кордоном.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся