Ще один бюджет України фактично перебуває в тіні, - експерти

П'ятниця 31 березня 2017 18:26
Ще один бюджет України фактично перебуває в тіні, - експерти
Експерти виступають за нові ліцензійні умови ведення лотерейного бізнесу

Експерти прокоментували ситуацію з гральним бізнесом в Україні

З метою наповнення державного бюджету України та недопущення фінансування армії агресора в умовах військового протистояння необхідно створити нові ліцензійні умови ведення лотерейного бізнесу. Таку думку висловили експерти в коментарі для "Еспресо".

Зокрема, як зазначив політолог Олег Саакян, є лотерейний бізнес, який є легальним, і на якому присутній російський капітал.

"Це може обурювати. З іншого боку, є незаконний гральний бізнес, який сьогодні "кришується", і в зоні якого діють ті інструменти, які повинні бути закриті. Всі ці автомати продукують великий обсяг "чорного кешу", який може бути використаний в будь-якому напрямку, в тому числі і політичними елітами", - сказав експерт.

Видання зазначає, що за 7 років заборони грального бізнесу цей факт ніяк не вплинув на кількість гральних залів, які продовжують існувати, але дещо в іншому вигляді. Так, наприклад, існують ігрові атракціони, з яких податки йдуть не в державну казну, а правоохоронцям за "кришування".

За словами екс-віце-прем'єра України Олега Рибачука, в не правовій державі з таким високим рівень корупції будь-заборона збільшує корупційні дивіденди.

"І це базова проблема, чому у нас закони можна не використовувати, тому що тобі практично гарантована безкарність, якщо ти маєш гроші. Тому у нас будь-яка заборона – це просто зростання хабарів відповідним чиновникам, які його контролюють", - заявив він.

 

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся