ЄС продовжив на один рік військову місію в Сомалі

Європейський Союз у четвер, 28 липня, продовжив на один рік військову місію з підготовки сил безпеки в Сомалі. Рада ЄС також вирішила, що розгляне і інші заходи, щоб допомогти країні у розвитку морського потенціалу, передає Reuters.

Місія, яку очолить полковник Майкл Бері, забезпечить два шестимісячні періоди навчання, головним чином в Уганді, а також частково в столиці Кенії м.Найробі і Брюсселі. У цей період європейські інструктори будуть модернізувати командну структуру сомалійської армії.

ЄС відкрив свою військову місію в лютому минулого року.

У 1991 р. в Сомалі вибухнула громадянська війна, після чого країна перестала існувати як єдина держава. У різних регіонах влада перейшла до різних угруповань і племінних об'єднань. На півночі країни сильного впливу останнім часом набуло екстремістське угрупування "Аль-Шабаб", яке контролює також і частину столиці Могадішо. Перехідний уряд і Президент контролюють частину столиці, причому тільки за допомогою 9 тис. солдатів миротворчого контингенту Африканського союзу.

Організація Об'єднаних Націй оголосила голод в двох регіонах Сомалі.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся