ua en ru

Energees отримала згоду на купівлю акцій Regal Petroleum від51,7% аціонеров Regal (доповнення)

Energees Management отримала згоду насвою пропозицію пропокупку акцій Regal Petroleum за ціною в 38 пенсів за акцію від51,7% аціонеров Regal (станом на 12:00 за лондонським часом). Про це йдеться в повідомленні компанії,опублікованому на сайті Лондонської фондової біржі.
Energees отримала згоду на купівлю акцій Regal Petroleum від 51,7% аціонеров Regal

Energees Management отримала згоду на свою пропозицію про покупку акцій Regal Petroleum за ціною в 38 пенсів за акцію від 51,7% аціонеров Regal (станом на 12:00 за лондонським часом). Про це йдеться в повідомленні компанії, опублікованому на сайті Лондонської фондової біржі.
Energees також продовжила дію своєї пропозиції до 13:00 (за лондонським часом) 4 березня 2011 р.
Крім того, в повідомленні наголошується, що всі умови угоди повинні бути виконані до 11 березня, інакше дію пропозиції закінчиться.
Нагадаємо, єдиний конкурент Energees, компанія Heamoor Limited, 10 лютого заявив, що не буде робити пропозицію щодо купівлі Regal Petroleum. При цьому компанія відзначила, що "у разі втрати чинності пропозиції Energees, рада директорів Geo-Alliance буде готовий відновити співпрацю з Regal з поглинання".
Heamoor Limited і група "Гео Альянс", контрольовані бізнесменом Віктором Пінчуком, 19 січня заявляли про готовність купити Regal Petroleum через зворотне поглинання.Пропозиція полягала у викупі Regal Petroleum акцій допемісії "Гео Альянсу" із збереженням за їхніми акціонерами 70% акцій у своїй власності. При цьому Heamoor Limited отримав би право на купівлю акції Regal по 25 пенсів за штуку протягом 3 місяців після операції.
Energees Management належить українському "Смарт-холдингу", підконтрольному бізнесменові Вадиму Новинському. Інвестиційна діяльність групи компаній "Смарт-холдинг" сфокусована на вкладеннях в Україні, країни СНД і Європи. Найбільшою інвестицією є 25% міжнародної вертикально-інтегрованої гірничо-металургійної групи «Метінвест», що об'єднує 27 підприємств в Україні, Європі та США (інші 75% належать холдингу СКМ Ріната Ахметова).
Основними нафтогазовими активами Regal Petroleum є Мехедівсько-Голотовщинське і Свиридівське (SV) газоконденсатні родовища (Полтавська обл). У кінці жовтня 2010 р. у Regal виникли ускладнення при бурінні свердловини SV-69 (Свиридівське родовище): при спробі вилучення бура з свердловини його нижня частина застрягла. Крім того, Regal через проблеми з регулятивними органами призупинила видобуток в Україні, показники її видобутку виявилися нижче очікуваних.