Екзарх Вселенського патріархату: ми приїхали працювати над вже вирішеним питанням про автокефалію

Екзарх Вселенського патріархату: ми приїхали працювати над вже вирішеним питанням про автокефалію
Фото: Петро Порошенко і екзарх (president.gov.ua)

У Київ прибули архієпископ Данило Памфілійський і єпископ Іларіон Едмонтонський, які раніше були призначені экзархами в Києві

Екзарх Вселенського патріархату, який прибув до Києва в рамках підготовки до надання автокефалії Українській православній церкві, заявив, що вони приїхали працювати над вже вирішеним питанням. Про це екзарх повідомив на зустрічі з президентом України Петром Порошенко.

"На цей раз ми приїхали з надзвичайною місією - представляємо особисто Вселенського патріарха Варфоломія і одночасно Священний синод Вселенської Константинопольської патріархії, для того, щоб продовжити роботу над вже вирішеним питанням, що початок процесу надання автокефалії Українськоій православній церкві розпочався. Ми чітко помітили - ми на прямій,яка чітко йде до фінішної лінії", - сказав екзарх.

Відзначимо, до Києва прибули архієпископ Данило Памфілійський з США і єпископ Іларіон Едмонтонський з Канади, які раніше були призначені экзархами в Києві.

Нагадаємо, раніше предстоятель Української православної церкви Київського патріархату Філарет в інтерв'ю РБК-Україна заявив, що Вселенський патріархат може прийняти рішення про надання автокефалії Українській помісній церкві на синоді 9-11 жовтня.

7 вересня Вселенський патріархат в рамках підготовки до надання автокефалії Православній церкві в Україні призначив своїх екзархів в Києві.

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся