Екстремістське угрупування з Дарфура припинило мирні переговори з урядом Судану.

"Рух за справедливість і рівність", найпотужніше з екстремістських угрупувань у провінції Дарфур на заході Судану, припинив мирні переговори з урядом країни. Переговори в столиці Катару - Досі, було розпочато в квітні 2010 р., після оголошення про перемир'я, передає Associated Press.
Як стверджують самі представники угрупування, причиною припинення мирного врегулювання між сторонами стали удари уряду Судану з використанням авіації по районах, що знаходяться під контролем "Руху за справедливість і рівність". За словами представників руху, вони не мають наміру остаточно припиняти переговорний процес і поки залишаться в Досі.
Регіон Дарфур населяють різні народності, які можна об'єднати в дві групи: чорношкірі африканці та арабські племена. 2003 р. в провінції спалахнув конфлікт між урядом і різними угрупуваннями, одні з яких складалися з арабів, інші - з африканців. При цьому араби користуються підтримкою офіційної влади, їхні добровільні озброєні загони "Джанджавід" неодноразово звинувачували в звірствах і геноциді під час бойових дій.
"Рух за справедливість і рівність" - антиурядове угрупування, яке бореться також з арабським впливом у Дарфурі. "Рух" підтримує сусідній Чад.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся