З Запорізької обл. обмежено експорт свиней до Росії та Білорусії, - Горжеєв

Україна з 2 серпня через вірус африканської чуми свиней вводить обмеження на здійснення експорту свиней та свиних м'ясопродуктів із Запорізької області у Росію та Білорусь. Про це під час прес-конференції повідомив керівник Держветфітслужби Володимир Горжеєв, передає кореспондент РБК-Україна

"Своїм розпорядженням я введу заборону на здійснення експорту із Запорізької області.За межі Запорізької області не буде переміщено будь-яку тварину або сировину тваринного походження без дозволу Держветфітослужби ", - зазначив Горжеєв.

За його словами, наразі йдеться про заборону на вивіз свинини та живих свиней. Питання про заборону на вивіз з області іншої продукції тваринного походження перебуває в стадії обговорення. Зараз головний ветеринарний інспектор Запорізької області контролює будь-яке переміщення тваринної продукції за межі області.

Горжеєв також зазначив, що наразі у нього є усна домовленість із керівниками ветеринарних відомств Росії і Білорусі, що вони поки не будуть вводити заборону на ввезення всієї тваринницької продукції з України.

"Є домовленість, поки що усна, що я сам введу заборону на вчинення експорту із Запорізької області. Ми домовилися про те, що ці держави не будуть вводити заборону на всю продукцію. Ми самі введемо заборону на область, але це дасть іншим 24 регіонам експортувати свою продукцію", - підкреслив керівник Держветфітслужби.

Нагадаємо, у с. Комишуватка Приморського району Запорізької обл. 30 липня 2012 р. в особистому господарстві було виявлено вірус африканської чуми свиней.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся