ru ua

Екс-керівник харківського "Беркуту" не з'явився на засідання по справі Євромайдану

Екс-керівник харківського "Беркуту" не з'явився на засідання по справі Євромайдану Фото: харківський "Беркут" (УНІАН)

Через неявку екс-керівника харківського "Беркуту" розгляд справи відтермінували

Колишній керівник харківського спеціального батальйону "Беркут" не з'явився на судове засідання у справі щодо катування активістів Євромайдану. У суді він мав виступати у якості свідка, передає "5 канал".

Через неявку екс-керівника харківського "Беркуту" розгляд справи відтермінували. Колишній керівник спецбатальйону є останнім свідком сторони обвинувачення.

"Мені просто було повідомлено, що він не зможе приїхати на судове засідання. Цей свідок - колишній командир саме підрозділу, в якому перебував на службі обвинувачений. Тобто це і координація дій, і виконання наказів", - зазначив прокурор Олександр Ковальчук.

Зазначається, що у катуванні двох юнаків-активістів у січні 2014-го року на канонаді стадіону Лобановського звинувачують колишнього беркутівця Андрія Хандрикова. Ще двоє його спільників уже втекли до Росії.

Наступне засідання призначили на 4 квітня о 10:00. Прокуратура просить суд посприяти у виклику колишнього начальника обвинуваченого.

Нагадаємо, раніше Святошинський районний суд Києва відхилив клопотання Генеральної прокуратури України вивести з процесу у справі щодо п’яти колишніх співробітників спецпідрозділу "Беркут" адвоката Олександра Горошинського. В іншій справі адвокат захищає інтереси екс-президента України Віктора Януковича, через що може виникнути конфлікт інтересів.