ua en ru

Єфремов, Шуфрич і Добкін прийшли на церемонію прощання з Чечетовим

На церемонію прощання з екс-депутатом Михайлом Чечетовим в ритуальному залі центральної клінічної лікарні "Феофанія" прийшли народні депутати України з фракції "Опозиційний блок" Нестор Шуфрич, випущений під заставу Олександр Єфремов і колишній харківський губернатор Михайло Добкін, передає кореспондент РБК-Україна

В ритуальному залі центральної клінічної лікарні "Феофанія" триває церемонія прощання з екс-депутатом Михайлом Чечетовим.

Попрощатися із загиблим прийшли його соратники і колишні однопартійці. Так, серед тих, хто прийшов були помічені колишній харківський губернатор Михайло Добкін, екс-мер Києва Олександр Попов, колишній заступник голови КМДА Віктор Корж. Також, за словами очевидців, на церемонії присутні лідер фракції "Опозиційний блок" Юрій Бойко, депутати фракції "Опозиційний блок" Наталія Королевська, Нестор Шуфрич, а також випущений під заставу Олександр Єфремов.

Більшість з прибулих спілкуватися з журналістами відмовляються.

Близько ритуального залу, де проходить прощання, стоїть чимала кількість дорогих автомобілів

Журналістів, у свою чергу, на саму церемонію прощання з екс-регіоналом Михайлом Чечетовим не пускають.

Нагадаємо, колишній заступник голови фракції Партії регіонів у Верховній Раді Михайло Чечетов покінчив життя самогубством у ніч на 28 лютого 2015 р.