Єдина мета справи проти Кулика - захистити схеми Курченка, - експерт

НовиниПолітика    07.07.2016 - 16:50

Єдиним наслідком справи проти прокурора АТО Кулика стане його відсторонення від розслідування особливо важливих справ, в першу чергу - Курченка і Кацуби. Про це заявив політолог Володимир Цибулько, коментуючи дії НАБУ.

"Справа в тому, що механізм залучення за незаконне збагачення в Україні ще не застосовувався. Новий закон дозволяє використовувати тільки епізоди 2015-2016 років. Всі покупки, зроблені раніше, не беруться до уваги", - додає експерт.


"Вчора директор НАБУ практично визнав замовний характер справи, порушеної нібито за зверненням депутата Купрія. Через що можна припустити, що не випадково звинувачення проти Кулика збіглися з його успішними діями щодо розслідування справ Курченка і Кацуби. Однак тепер Кулика тимчасово усунули від справ, хоча у населення немає сумніву, що він себе відновить. Але за цей час друзі Курченка виграють проміжні суди і встигнуть сховати кошти і свідків" - застерігає Цибулько.

Підсумовуючи, політолог додав, що: "Дана справа, на жаль, може розрулити авторитет НАБУ, як нового органу, на який покладалися великі надії".

On Top