ЄБРР виділив двом заводам "Астарти" 20 млн доларів кредиту

НовиниАПК    05.07.2016 - 05:19
Фото: ЄБРР надає "Астарті" кредит
Фото: ЄБРР надає "Астарті" кредит

Ця інвестиція є частиною поточної програми фінансування компанії з метою придбання енергоефективного обладнання

Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) надає кредит в розмірі до 20 млн дол. США двом цукровим заводам, які належать українській агропромисловій корпорації "Астарта Груп". Про це йдеться в повідомленні ЄБРР.

Банк забезпечує підтримку підвищення енергоефективності та екологічних поліпшень, у результаті чого будуть знижені виробничі та енергетичні витрати, а також підвищиться їх продуктивність і економічна ефективність.


В результаті реалізації інвестиційної програми цукрові заводи "Астарта Груп" повинні наблизитися до рівня міжнародних конкурентів.

Основна увага буде приділена заміні застарілого технологічного обладнання новими, найкращими в своєму класі, машинами провідних європейських виробників, що повинно позитивно позначитися на ефективності використання енергії та води, підвищити якість цукру, а також пом'якшити негативний вплив на навколишнє середовище.

Необхідну технічну допомогу проекту надав Інвестиційний фонд сусідства ЄС.

Повідомляється, що ця інвестиція є частиною поточної програми фінансування компанії з метою придбання енергоефективного обладнання для її основних цукрових заводів, обладнання для підвищення якості цукру, а також фінансування низки екологічних заходів та заходів з охорони праці.

"Астарта Груп" є одним з найбільших вертикально інтегрованих сільськогосподарських холдингів в Україні, в яку входить 9 працюючих цукрових заводів, близько 250 000 гектарів орендованих орних земель, а також молочно-товарних ферм. Також холдинг займається переробкою сої.

Нагадаємо, раніше Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР заявляв про намір виділити українському агрохолдингу "Астарта" 20 млн доларів довгострокового кредиту.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся