ЄБРР виділив двом заводам "Астарти" 20 млн доларів кредиту

НовиниАПК    05.07.2016 - 05:19
Фото: ЄБРР надає "Астарті" кредит
Фото: ЄБРР надає "Астарті" кредит

Ця інвестиція є частиною поточної програми фінансування компанії з метою придбання енергоефективного обладнання

Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) надає кредит в розмірі до 20 млн дол. США двом цукровим заводам, які належать українській агропромисловій корпорації "Астарта Груп". Про це йдеться в повідомленні ЄБРР.

Банк забезпечує підтримку підвищення енергоефективності та екологічних поліпшень, у результаті чого будуть знижені виробничі та енергетичні витрати, а також підвищиться їх продуктивність і економічна ефективність.


В результаті реалізації інвестиційної програми цукрові заводи "Астарта Груп" повинні наблизитися до рівня міжнародних конкурентів.

Основна увага буде приділена заміні застарілого технологічного обладнання новими, найкращими в своєму класі, машинами провідних європейських виробників, що повинно позитивно позначитися на ефективності використання енергії та води, підвищити якість цукру, а також пом'якшити негативний вплив на навколишнє середовище.

Необхідну технічну допомогу проекту надав Інвестиційний фонд сусідства ЄС.

Повідомляється, що ця інвестиція є частиною поточної програми фінансування компанії з метою придбання енергоефективного обладнання для її основних цукрових заводів, обладнання для підвищення якості цукру, а також фінансування низки екологічних заходів та заходів з охорони праці.

"Астарта Груп" є одним з найбільших вертикально інтегрованих сільськогосподарських холдингів в Україні, в яку входить 9 працюючих цукрових заводів, близько 250 000 гектарів орендованих орних земель, а також молочно-товарних ферм. Також холдинг займається переробкою сої.

Нагадаємо, раніше Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР заявляв про намір виділити українському агрохолдингу "Астарта" 20 млн доларів довгострокового кредиту.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
ЄБРР скорочує фінансування України ЄБРР виділив ІМК 20 млн доларів кредиту
On Top