ua ru

Е.ОN Technologies і Open Grid Europe представили "Укртрансгазу" технології діагностики техстану ГТС

Е.ОN Technologies і Open Grid Europe представили "Укртрансгазу" технології діагностики техстану ГТС Джерело фото:twitter.com/Новости Украины ‏

Головні фахівці технічних підрозділів ПАТ "Укртрансгаз" провели робочу зустріч із представниками європейських енергетичних концернів Е.ОN Technologies і Open Grid Europe з питань обміну досвіду у сфері експлуатації газотранспортної системи. Про це повідомили у прес-службі ПАТ "Укртрансгаз".

Дана зустріч проходила протягом п'яти днів у м. Ессен (Німеччина), під час якої було приділено увагу актуальним питанням діагностики технічного стану об'єктів газотранспортних систем. У тому числі було розглянуто європейський досвід використання прогресивних пристроїв і технологій в системі магістральних газопроводів і газорозподільних станцій.

Зі свого боку, фахівці ПАТ "Укртрансгаз" презентували європейським колегам свій досвід проведення внутрішньотрубної діагностики та визначення потенційно небезпечних стрес-корозійних ділянок газопроводів.

"Накопичений досвід науково-технічного співробітництва з європейськими колегами сприяє подальшому впровадженню прогресивних методів роботи на газотранспортних підприємствах", - прокоментували подію у відділі зв'язків із громадськістю та пресою.

Крім того, була проведена виробнича екскурсія, під час якої фахівці ПАТ "Укртрансгаз" ознайомилися з особливостями організації ремонтних робіт по ліквідації наслідків аварії на газопроводах у порту.

Нагадаємо, що 28 квітня 2014 року в ПАТ "Укртрансгаз" відбулася зустріч із представниками концерну E.ON (Німеччина) під час якої було підписано програму робіт на поточний рік, у рамках діючої Угоди про науково-технічне співробітництво. Програма передбачає такі основні теми: модернізація та реконструкція компресорних станцій, промислова безпека газотранспортної системи, підземне зберігання газу, забезпечення надійної та ефективної роботи ГТС та ін.

Як повідомлялося, "Укртрансгаз" 11 листопада констатував зменшення підйому газу із ПСГ.