ДТЕК залучив передекспортний кредит на 375 млн дол

ДТЕК уклав дебютну угоду в форматі передекспортного фінансування на суму 375 млн дол. 

ДТЕК уклав дебютну угоду в форматі передекспортного фінансування на суму 375 млн дол. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Кредит був організований Deutsche Bank AG, "Райффайзен Банк Інтернаціональ АГ", "Газпромбанк", Erste Group Bank AG і "Юнікредит Банк Австрія АГ". У рамках цієї кредитної лінії передбачені 2 транші терміном на 3 і 5 років.
Кошти, отримані від залучення даного кредиту, будуть спрямовані на забезпечення експортної діяльності ДТЕК.

"Розвиток експортної діяльності компанії - один з пріоритетних напрямків для групи, яка вимагає забезпечення відповідним обсягом фінансування. ДТЕК продовжує розширювати лінійку інструментів по залученню коштів", - зазначив директор з фінансів ДТЕК Всеволод Старухін.

Крім того, ДТЕК підписав угоду з російським VTB Capital plc про відкриття кредитної лінії в розмірі 5,35 млрд рублів (1,28 млрд грн). В рамках кредитної лінії передбачено надання фінансування двома траншами - строком на 3 і 5 років. Використання грошових коштів заплановано на загальнокорпоративні цілі, включаючи поповнення оборотних коштів, фінансування капітальних витрат.

ДТЕК є енергетичним підрозділом СКМ Ріната Ахметова.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся