ДТЕК почала експорт електроенергії в Польщу

ТОВ "Східенерго" сьогодні, 17 жовтня початок експорт електроенергії в Польщу. Про це РБК-Україна повідомили в прес-службі ДТЕК.
Нагадаємо, в грудні 2009 р. державне підприємство "Укрінтеренерго" припинило експорт електроенергії в Польщу. У 2010 р. експорт електроенергії в Польщу не здійснювався. В кінці 2010 р. компанія "Східенерго" стала переможцем торгів з доступу до україно-польському перетину на річному аукціоні з експорту електроенергії, однак до поставок не приступила.

За інформацією прес-служби, до кінця 2011 р. компанія планує експортувати в Польщу 145-200 МВт електроенергії. Точні обсяги експорту будуть визначатися ціновою кон'юнктурою польського ринку.
ТОВ "Східенерго" експлуатує три теплові електростанції: Зуєвську, Курахівську та Луганську, входить в холдинг ДТЕК. Частка компанії в загальному обсязі теплової генерації електроенергії України становить 22%.
DTEK ("Донбаська паливно-енергетична компанія") - приватна вертикально-інтегрована енергетична компанія України. Входить до складу фінансово-промислової групи System Capital Management (СКМ, що належить бізнесменові Рінату Ахметову).

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся