Дроздик звернеться до МОЗ з вимогою провести психіатричну експертизу Капліна

НовиниПолітика    26.08.2016 - 19:52

Народний депутат України від "Народного фронту" Олександр Дроздик звертатиметься у Міністерство охорони здоров’я з вимогою провести примусову психіатричну експертизу народного депутата і члена БПП Сергія Капліна. Про це він сказав, коментуючи проект постанови Капліна про відставку міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

"Цього політичного фріка давно ніхто серйозно не сприймає. В його розкрутку вкладають колосальні ресурси – гроші, медіа. У цього клоуна єдине завдання – веселити публіку. Все було б нічого, але цей товариш втішає кремлівських глядачів. Його випустили в українську політику і підтримують на плаву для того, щоб він ніс усілякі нісенітниці, озвучував несусвітні звинувачення, поширював іншу дурість, і за це є йому нічого не було. Ну, що, мовляв, з Капліна візьмеш. Це тішить його московських кураторів, але має засмучувати усіх нас – громадян України", - сказав Дроздик.


Дроздик заявив, що Каплін разом з нардепами Дмитром Добродомовим і Бориславом Березою, є "фігурантом "зламаної" переписки російської агентеси Столярової, яка працювала на "Інтері" і яку кілька місяців тому СБУ видворила за межі України.

"Якщо психіатрична експертиза МОЗ визнає осудність Капліна, ним має зайнятися Служба безпеки України. Тоді будуть підстави вважати, що у клоуна Капліна з психікою все гаразд. Він просто майстерно грає роль неадеквата, а сценарії йому пишуть у ФСБ", - додав парламентар.

On Top