Драйвером зростання української економіки мають стати приватні інвестиції, - Ложкін

НовиниЕкономіка    28.10.2016 - 15:04
Фото: Борис Ложкін (по центру) на Французько-українському бізнес-форумі у Парижі
Фото: Борис Ложкін (по центру) на Французько-українському бізнес-форумі у Парижі

Ложкін впевнений, що Україна йде по шляху від політики виживання до стратегії зростання

Сьогодні в рамках Французько-українського бізнес-форуму, що проходить в Парижі, відбулося обговорення стратегії реформ в Україні, а також інвестиційного потенціалу нашої країни. У роботі форуму бере участь цілий десант українських держменеджерів і CEO приватних компаній, повідомив на своїй сторінці у Facebook секретар Національної інвестиційної ради Борис Ложкін.

"Українські ринки добре знайомі французькому бізнесу. Практично всі великі компанії з Франції давно і успішно ведуть справи в Україні. Однак існує ще маса можливостей для розвитку та активізації українсько-французького партнерства – і на рівні держави, і на рівні бізнесу. У Франції – потужна економіка, друга в Європі, але вона, як і багато великих економік, стикається зі складними проблемами. Україна може стати вирішенням цих проблем", - зазначив він.

 

Сьогодні в Парижі багато гостей з України. Цілий український десант з держменеджерів і CEO приватних компаній висадився зд...

Опубліковано Борисом Ложкиним 28 жовтня 2016 р.

На думку Ложкіна, економіці України під силу рости на рівні 6-9% протягом десятиліть.

"Зараз Україна впевнено йде по шляху від політики виживання до стратегії росту. У 2017 році уряд прогнозує зростання ВВП на рівні 3%, а дефіцит бюджету не повинен перевищувати 3% ВВП. Ці цифри підтверджує і МВФ, який дає позитивний прогноз для української економіки - зростання ВВП до 2,5% в 2017-му, 3% в 2018-м, 3,5% в 2019-му і 4% - у 2020-2021 роках. Драйвером українського економічного дива мають стати приватні інвестиції. Це та кров, яка наповнить економічне серце України", - підкреслив він.

On Top